Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt.
Läs mer.
Visning: fredag 2/7, lördag 3/7, söndag 4/7 och måndag 5/7
På Tema Silver finner du smycken, bestickuppsättningar, bordslampfötter, brickor, coasters, dosor och etuier, druvsaxar, kaffekannor, kaffeservis, kalkar, ljusstakar och kandelabrar, karaffer, sockerskålar, ströare och saltkar, såsskålar, senapskanno... //
COFFEE TABLE Josef Frank (1885-1967), Austria. "Diplomat", Svenskt Tenn, Sweden. Brännstämplad, Fanerat med mahogny, rektangulär skiva. Width: 105 cm. Width: 105 cm. Height: 48 cm, smärre märken och repor. Sold:: SEK 24500